CAT B35 – pancerny telefon dla twardzieli

CAT wprowadza do sprzedaży kolejny pancerny telefon. Model CAT B35 jest sprzętem niskobudżetowym, ale posiada na wyposażeniu Asystenta Google zwiększającego jego możliwości.

Caterpillar to firma, którą znamy przede wszystkim z produkcji sprzętu i narzędzi budowlanych. Ma ona jednak w swej ofercie wiele innych produktów, jak buty, a także smartfony oraz telefony komórkowe. Sprzęt ten charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością i jest chętnie kupowany przez osoby pracujące w trudnych warunkach.

Przedsiębiorstwo zapowiedziało właśnie zupełnie nowy produkt, który nazywa się CAT B35. Ten model oferuje bardzo podstawową specyfikację i powstał przede wszystkim do dzwonienia. Na jego wyposażeniu znajduje się 2,4″ wyświetlacz, Snapdragon 205, 512 MB RAM, 4 GB pamięci flash oraz bateria o pojemności 2300 mAh. Producent zdecydował się jednak nieco rozszerzyć jego możliwości. Telefon posiada więc Asystenta Google, Google Maps, wyszukiwarkę oraz YouTube.

Największą zaletą tego produktu jest jednak ponadprzeciętna wytrzymałość. Telefon spełnia wojskową normę wytrzymałości MIL-810G, a więc zniesie ekstremalne temperatury. Może też pracować w środowisku o dużej wilgotności i przetrwa 35 minut pod wodą, na głębokości 1,2 metra. Wytrzyma też wibracje oraz upadek z wysokości 1,8 metra, więc teoretycznie można nim wbijać gwoździe.

Producent nie podał jednak kiedy CAT B35 trafi do sprzedaży oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

CAT B35

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...