Android 9.0 Pie dostępny dla OnePlus 6

Chińska firma OnePlus, zgodnie z obietnicą udostępniła użytkownikom modelu OnePlus 6 system Android 9.0 Pie. Pobrać go można m.in., z oficjalnej strony producenta.

Wielu producentów smartfonów z Androidem, każe swym użytkownikom dość długo czekać na kolejne aktualizacje systemu operacyjnego. Na szczęście jest też kilka firm, dla których jak najszybsze udostępnienie nowego systemu jest priorytetem. A należy do nich m.in., OnePlus.

Chińska firma udostępniła właśnie system Android 9.0 Pie dla swego ostatniego modelu OnePlus 6 i to zaledwie w miesiąc po jego rynkowej premierze. Oprogramowanie dostarcza użytkownikom sporo nowych funkcji, w tym także odświeżony interfejs użytkownika, adaptacyjne wsparcie dla baterii, nawigację za pomocą gestów, usprawniony system bezpieczeństwa itp.

Wraz z aktualizacją posiadacze tego modelu dostają również Gaming Mode 3.0, jak również nową poprawkę bezpieczeństwa Androida. Pobieranie nowego systemu można rozpocząć w ustawieniach telefonu, jak również bezpośrednio na stronie producenta.

Póki co nie wiadomo kiedy starsze modele smartfonów dostaną nowy system. Następne w kolejności powinny być jednak modele 5 i 5T, ale wiemy też, że dostaną go również 3 i 3T.

Android 9

Źródło: Oneplus.com

You may also like...