Samsung Galaxy A50 trafi na europejski rynek już 18 marca

Litewski operator Tele2 potwierdził, że premiera Samsunga Galaxy A50 odbędzie się już 18 marca. Przy okazji podał też kilka szczegółów technicznych nowego modelu koreańskiej marki.

Podczas zorganizowanych w zeszłym miesiącu targów Mobile World Congress, Samsung zaprezentował kilka nowych smartfonów z rodziny Galaxy A. Jednym z nich jest Galaxy A50, którego już za parę dni będziemy mogli zakupić. 18 marca odbędzie się bowiem europejska premiera, gdyż tego dnia do sprzedaży wprowadzi go litewski operator Tele2.

Smartfon będzie tam oferowany w cenie 349 euro, jeśli oczywiście nie zdecydujemy się na podpisanie umowy z operatorem. W przypadku umowy na dwa lata zapłacimy za niego 52 euro, plus 12,37 euro miesięcznie. Smartfon jest już dostępny w przedsprzedaży i można zamawiać wersję czarną, niebieską lub białą. W kwietniu dołączy do niej również wariant różowy, który spodoba się z pewnością kobietom.

Galaxy A50 z górnych rejonów średniej pólki. Producent wyposażył go w 6,4 ekran Full HD+ Super AMOLED, a także ośmiordzeniowy procesor Exynos 9610. W zależności od wersji do wyboru mamy 4 lub 6 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci flash, którą rozszerzymy o maksymalnie 512 GB. Do zdjęć możemy natomiast używać potrójnego aparatu tylnego, z głównym sensorem 25 MP oraz wspierającymi go matrycami 5 i 8 MP.

Energię do działania zapewnia spora bateria 4000 mAh, natomiast o funkcjonalność sprzętu dba system Android 9.0 Pie. Póki co nie wiemy jednak kiedy Galaxy A50 pojawi się w innych krajach Starego Kontynentu.

Galaxy A50

Źródło: Tele2.lt

You may also like...