Chcesz schudnąć. To naprawdę łatwe

Wiele osób cierpi na nadwagę, co stanowi często poważny problem, nie istnieją bowiem diety cud, a wiele z nich jest wręcz niebezpiecznych dla organizmu. Co w takim razie począć? Oczywiście ćwiczyć.

Na przykład biegać. Ale nie na świeżym powietrzu, narażając się na wdepnięcie w psie odchody, potrącenie przez samochód, czy skrojenie przez dresa. Najlepiej biegać na ruchomej bieżni, ale też nie na byle jakiej, lecz na Vacu Fit Thermal.Jest to idealne narzędzie dla każdego kto chce schudnąć, ponieważ jest w pełni skuteczne, w przeciwieństwie do diet, czy innych ćwiczeń. Bieżnia została bowiem całkowicie zabudowana i wyposażona w promienniki podczerwone, które podgrzewają nasze ciało w czasie ćwiczeń, zwiększając przepływ krwi, a tym samym natlenienie tkanek, co oczywiście przekłada się na dużo szybsze spalanie tłuszczu. Dzięki promieniowaniu podczerwonemu w zamkniętej kapsule, nasze ciało poci się 5-6 razy mocniej, a więc podczas jednej 60-minutowej sesji, można spalić nawet 3000 kalorii!

Krótko mówiąc, efektywność takich ćwiczeń jest znacznie wyższa, a dodatkową zaletą jest usuwanie z ciała toksyn, znajdujących się głęboko pod powierzchnią skóry.

Źródło: Leparisien.fr

You may also like...