Mobilna aplikacja Chevroleta ułatwi odnalezienie pojazdu

Chevrolet zaktualizował swą firmową aplikację mobilną, służącą do obsługi samochodu. Dzięki aktualizacji będzie łatwiej go odnaleźć, w przypadku gdy zapomnimy gdzie zaparkowaliśmy.

Parkingi w dużych sieciach handlowych pomieszczą ogromną liczbę samochodów. Dla ich właścicieli stanowi to czasem poważny problem, gdyż czasem można zapomnieć gdzie się zaparkowało. Szukanie pojazdu po tak dużej przestrzeni nie należy potem do przyjemności.

Niektóre parkingi zaczynają więc wprowadzać systemy, które w takich sytuacjach pozwalają łatwo znaleźć auto. Chevrolet ma jednak własne rozwiązanie, a jest nim firmowa aplikacja mobilna. Amerykańska firma właśnie udostępniła do niej najnowszą aktualizację, wprowadzającą funkcję lokalizowania pojazdu.

Nowa opcja pozwala właścicielowi oraz 10 wybranym osobom mieć oko na aktualne miejsce postoju pojazdu. Nie jest to jednak funkcja pozwalająca śledzić auto w czasie rzeczywistym, więc zupełnie nie przyda się w przypadku jego kradzieży. Może być jednak bardzo użyteczna w wielu różnych okolicznościach. Zakupy w galerii handlowej mogą być jedną z nich, a docenimy ją także po zakrapianej imprezie, z której wróciliśmy taksówką.

Nowa funkcja aplikacji myChevrolet działa w przypadku modeli produkowanych od 2012 roku, z pakietem zdalnego dostępu.

Chevrolet

Źródło: Engadget.com

You may also like...