Chińczycy mają już klona modelu iPhone 8

iPhone 8 trafi do sprzedaży dopiero 22 września. Tymczasem Chińczycy pokazali własnego klona tego smartfona, działającego na systemie Android. Platforma wyglądem przypomina jednak iOS 11.

Chińskie firmy potrafią nie tylko kopiować produkty zachodnich przedsiębiorstw. Ich sprzęt często wchodzi też do sprzedaży szybciej od oryginałów. Oczywiście z tymże oryginałem nie ma wiele wspólnego, ale i tak wzbudza zainteresowanie wielu klientów.

Dla chińskich przedsiębiorstw łakomym kąskiem jest naturalnie iPhone 8, który 22 września pojawi się na sklepowych półkach. Jedna z nich już przygotowała więc klona nowego produktu Apple, którego możemy zobaczyć na poniższym wideo.

Film jest bardzo krótki, trwa bowiem jedynie 8-sekund. Ale da się na nim zauważyć, że chiński klon posiada szklany tylny panel. Taki sam Apple zastosuje w tegorocznych modelach smartfonów, by umożliwić ich bezprzewodowe ładowanie. Smartfon ma także pionowo ustawiony moduł podwójnego aparatu głównego, który ma otrzymać iPhone 8.

Ciekawostką jest system operacyjny, który w działaniu bardzo przypomina iOS 11. Oczywiście nie jest to oryginalna platforma Apple, lecz zmodyfikowany Android, który ma tak właśnie wyglądać.

Specyfikacja tego modelu nie jest znana, więc trudno powiedzieć jak będzie się sprawował. Oczywiście pamiętajmy, że jest to podróbka, więc jego funkcjonalność będzie znacząco odbiegać od oryginału.

iPhone 8

Źródło: Youtube.com

You may also like...