Elektryczna hulajnoga Kawasaki już dostępna w Polsce

Firma 4CV Mobile wprowadza na polski rynek nowy produkt Kawasaki. Jest to elektryczna hulajnoga KX-FSKID5.5, oferowana w cenie 799 zł.

Dojazdy do pracy lub szkoły mogą być nieco uciążliwe, jeśli mieszkamy nieco dalej, a nie chcemy korzystać z komunikacji miejskiej. Pewnym rozwiązaniem może być rower, ale nie ma pewności, czy przypadkiem nie zniknie podczas postoju.

Firma 4CV Mobile ma ciekawsze rozwiązanie, a jest nim niewielka, elektryczna hulajnoga Kawasaki KX-FSKID5.5. Sprzęt zaprojektowany specjalnie dla dzieci i młodzieży lub osób, których waga nie przekracza 70 kilogramów.

Elektryczna hulajnoga Kawasaki KX-FSKID5.5 to doskonała propozycja dla nastolatka oraz wymarzony prezent dla dziecka. Pojazd posiada solidną konstrukcję, a równocześnie jest kompaktowa, więc jej przenoszenie nie sprawi problemów.

Antypoślizgowa, szeroka podstawa zapewnia dobrą przyczepność i szybką naukę jazdy. Natomiast wygodna i solidnie osadzona w prowadnicach, regulowana kierownica łatwe sterowanie hulajnogą. Do tego gadżet z łatwością pokonuje nawet 10-stopniowe wzniesienia, więc podjazd pod górkę nie sprawi problemów.

Hulajnogę wyposażono w koła o średnicy 140mm (przednie) i 145mm (tylne), akumulator 4500mAh i silnik o mocy 120 W oraz klasyczny, działający na tylne koło ręczny hamulec. Maksymalna prędkość pojazdu to 12 km/h, a dystans jaki można przejechać na w pełni naładowanej baterii wynosi 10 km.

O potrzebie naładowania akumulatora informuje wbudowana dioda LED. Urządzenie waży 11,5 kilograma i bardzo prosto się składa dzięki czemu łatwo je przenieść lub przygotować do transportu.

Cena produktu na polskim rynku wynosi 799 złotych.

elektryczna hulajnoga

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...