MyKronoz ZeTime – hybrydowy smartwatch dla tradycjonalistów

W ostatnich czasach, w sprzedaży pojawia się coraz więcej hybrydowych smartwatchy. Jednym z takich urządzeń jest także MyKronoz ZeTime, który łączy w sobie tradycyjny zegarek z funkcjami smartwatcha.

Smartwatche to fajny sprzęt, ale wciąż wiele woli tradycyjne, mechaniczne zegarki niż te elektroniczne gadżety. Ich producenci starają się więc zaspokoić potrzeby takich klientów, projektując sprzęt hybrydowy, który jest połączeniem analogowego zegarka oraz elektroniki.

MyKronoz ZeTime jest jednym z takich produktów i prezentuje się bardzo interesująco. Wyposażono go w tradycyjny mechanizm zegarka z fizycznymi wskazówkami. Natomiast zwykły cyferblat, zastąpiono kolorowym ekranem LCD TFT.

W ten sposób uzyskano bardzo dużą oszczędność energii. Choć ZeTime także trzeba ładować, to w przeciwieństwie do standardowych smartwatchy, wystarczy to zrobić raz na 30 dni. Oczywiście w zegarku nie brakuje funkcji typowych dla smartwatcha, a więc możemy kontrolować odtwarzane muzyki na smartfonie, sprawdzić prognozę pogody oraz odczytać powiadomienia z aplikacji. Sprzęt posiada również 3-osiowy akcelerometr oraz optyczny pulsometr.

MyKronoz ZeTime jest nie tylko funkcjonalny, ale i tani. Urządzenie, które pojawi się w sprzedaży w przyszłym miesiącu, kosztować ma tylko 199,90 dolarów. Będzie dostępne z paskami 39 oraz 44 mm, a jest kompatybilne z Androidem 5.0 oraz iOS 8.0.

MyKronoz ZeTime

Źródło: Slashgear.com

You may also like...