Chiński klon Pokemon GO

Nie trzeba było długo czekać, aż najpopularniejsza obecnie gra na smartfony jaką jest Pokemon GO, doczekała się chińskiego klona. Wygląda on jednak dużo gorzej od oryginału.

Chińczycy znani są z kopiowania wszystkiego co wpadnie im w ręce i dotyczy to nie tylko ubrań, smartfonów, czy samochodów, ale też gier.Kilka miesięcy temu pisałem o chińskim klonie gry Overwatch, a teraz programiści z Państwa Środka pokazali klona zdobywającej coraz większą popularność gry Pokemon GO. Nie jest to bezpośrednia kopia produkcji wydanej przez Nintendo, a raczej aplikacja, która do niej nawiązuje i uczy gracza poprawnego rzucania Pokeballami, by celnie trafiać w pojawiające się na ekranie Pokemony. Trzeba jednak przyznać, że gra wygląda niepokojąco, a szczególnie obecne w niej Pokemony nie przypominają swych pierwowzorów.

Aplikacja nazywa się Ball Practice for Pokemon GO jest całkowicie darmowa, a można ją pobrać z Google Play Store. Jest to jednak aplikacja chińska, więc radzę uważać, bo nie można wykluczyć, że są w niej jakieś malware.

Źródło: Gamespot.comYou may also like...