Chiński smartfon z lepszym wyświetlaczem od iPhone’a 6S

Apple szczyci się tym, że jego smartfony mają rewelacyjne wyświetlacze, które nie mają sobie równych. To nie jest to końca prawda, co udowadnia firma Bluboo Mobile, prezentując porównanie wyświetlacza własnego smartfona Bluboo Maya z iPhonem 6s.

Apple od lat chwali się swymi wyświetlaczami, które wprawdzie oferują rozdzielczość zaledwie HD, ale jakość obrazu istotnie mają całkiem dobrą. Nie oznacza to jednak, że nie ma smartfonów z lepszymi ekranami i takim jest Bluboo Maya chińskiej firmy Bluboo Mobile.



Azjatyckie przedsiębiorstwo przygotowało porównanie jakości wyświetlacza zainstalowanego we własnym smartfonie z ekranem iPhone’a 6s. Bluboo Maya wyposażony jest w 5,5″ ekran HD, o 94 procentowym nasyceniu kolorów, chroniony szkłem Gorilla Glass 3 oraz powłoką zapobiegającą utrzymywaniu się odcisków palców.

Ekran iPhone’a 6s może i jest bardziej zaawansowany od wyświetlacza Bluboo Maya, ale jeśli chodzi o jakość obrazu, to chiński smartfon bezdyskusyjnie bije go na głowę. Ma wyraźniejszy obraz, żywsze kolory i ogólnie prezentuje się znacznie lepiej.

Źródło: Gizmochina.com



You may also like...