Ciekawa modyfikacja czerwonego iPhone’a 7

Wiele osób uważa, że nowy iPhone 7 dostępny w czerwonym kolorze, prezentuje się bardzo ładnie i chętnie go kupuje. Pewien youtuber uznał jednak, że może dodatkowo poprawić jego wygląd, wyposażając w czarny przód obudowy.

Parę tygodni temu Apple zapowiedziało pierwszego czerwonego iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus, które niedawno weszły do sprzedaży. Telefon cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie w Chinach, gdzie zebrano ponad 300 tys. rejestracji na ten model. Można więc uznać, że klientom się podoba.Nie wszystkim pasuje jednak czerwon-biała kolorystyka tego modelu (czerwony jest bowiem tylko tył, przód jest natomiast standardowo biały). Należy do nich youtuber Danny Winget, który postanowił samodzielnie zmodyfikować swego iPhone’a 7 Plus, aby spełniał jego oczekiwania. Zamienił więc biały front na czarną wersję pochodzącą z wersji Jet Black, przez co sprzęt nabrał większej elegancji.

Modyfikacja telefonu nie była wbrew pozorom łatwa. Nie można było bowiem wymienić jedynie przedniego panelu, gdyż jest on złączony z ekranem. Winget musiałby bowiem oddzielić ekran od płyty głównej, a to spowodowałoby równocześnie odłączenie sensora Touch ID. Zdecydował się więc na całkowite rozłączenie obu telefonów i złożenie z nich jednego.

Modyfikacja oczywiście anuluje gwarancję, a poza tym niszczy uszczelnienie telefonu zapewniające mu odporność na wodę. Trzeba jednak przyznać, że dzieło Wingeta prezentuje się znacznie lepiej niż fabryczna wersja.

Źródło: Youtube.com

You may also like...