Cities: Skylines i Farming Simulator 19 za darmo od Sony

Od 5 maja subskrybenci usługi PlayStation Plus, mogą pobierać kolejne gry. Na ten miesiąc Sony przygotowało m.in., Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19.

Zamknięcie szkół spowodowane pandemią sprawiło, że młodzież siedzi w domach, najczęściej spędzając czas przed konsolami. Właśnie rozpoczął się kolejny miesiąc, więc bibliotekę posiadanych tytułów można uzupełnić darmowymi tytułami oferowanymi w ramach subskrypcji PlayStation Plus.

W maju oferta Sony kierowana jest przede wszystkim dla osób, które uwielbiają budowanie i zarządzanie. Jednym z przygotowanych tytułów jest bowiem niezwykle popularna gra Cities: Skylines, w której zajmujemy się planowaniem oraz konstruowaniem własnej metropolii.

Musimy zadbać nie tylko o budowle, ale też niezbędną infrastrukturę w tym również drogi, by mieszkańcy miasta mogli w pełni korzystać ze wszystkich oferowanych atrakcji. To całkiem niezła gra na obecne czasy, gdyż zapewnia doskonałą zabawę na wiele dni, o ile rzecz jasna lubimy taki gatunek.

Druga propozycja adresowana jest do wirtualnych rolników, a jest nią Farming Simulator 19. To kolejna odsłona niezwykle rozbudowanej symulacji farmera, w której gracz zajmuje się wszystkimi aspektami funkcjonowania gospodarstwa rolnego.

Oba tytuły będą dostępne w usłudze od 5 maja, czyli od najbliższego wtorku, ale rzecz jasna nie musicie spieszyć się z ich pobraniem. Pozostaną w niej bowiem do 1 czerwca.

Cities: Skylines

Źródło

You may also like...