CM Storm QuickFire Ultimate od Cooler Mastera

Cooler Master, wiodący producent akcesoriów komputerowych, ma w swej ofercie również sprzęt dla graczy, a najnowszym produktem w tej kategorii jest klawiatura CM Storm QuickFire Ultimate.

To najnowszy model sprzętu z tej znanej i docenianej rodziny, wyposażony we wszystkie znane opcje z poprzednich wersji, a także kilka zupełnie nowych ulepszeń. QuickFire Ultimate jest pełnowymiarową klawiaturą mechaniczną z pełnym podświetleniem wszystkich klawiszy.

Jeśli chodzi o technologię, to znajdziemy w niej doskonale znane przełączniki Cherry MX, zapewniające szybszą reakcję przycisków. W ofercie dostępne są trzy modele przełączników, mianowicie Red, Blue lub Brown, a bez względu na to, który model wybierzemy, możemy liczyć na wytrzymałość rzędu 50 milionów uderzeń.
Przyciski klawiatury są wycinane laserowi i pokryte specjalną nieodblaskową powłoką, poprawiającą nie tylko komfort użytkowania, ale też zapobiegającą ślizganiu się palców. Obudowę sprzętu wykonano ze stali, dzięki czemu jest stabilna i wytrzymała, zaś pozłacane końcówki USB zapewniają idealne połączenie z pecetem.

QuickFire Ultimate posiada pięć poziomów jasności podświetlenia oraz trzy tryby świecenia, co oznacza, że można podświetlić tylko określone klawisze. Producent dodał także 7 łatwo dostępnych multimedialnych skrótów klawiszowych z możliwością zmiany komend w locie.

Źródło: Coolermaster.com

You may also like...