Cooler Master SK650 – mechaniczna klawiatura dla fanów minimalizmu

Fani mechanicznych klawiatur mają do wyboru kolejny produkt. Jest nim Cooler Master SK650, który właśnie pojawił się na polskim rynku w cenie 749 zł.

Mechaniczne klawiatury w ostatnich lata zaczęły stawać się niemalże obowiązkowym wyposażeniem każdego komputera dla gracza. Są bowiem nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bardzo precyzyjne i niezwykle trwałe. Zastosowane w nich przełączniki wytrzymują bowiem miliony kliknięć, więc jest w zasadzie sprzęt na lata.

Jeżeli jesteście właśnie na etapie szukania nowego modelu klawiatury, to warto zainteresować się nowym produktem Cooler Master. Firma właśnie wprowadziła do sprzedaży model Cooler Master SK650, adresowany do fanów minimalizmu.

Cooler Master SK650

Jak przystało na klawiaturę mechaniczną, sprzęt jest bardzo trwały. Oparto go na aluminiowej ramie, co współgra dobrze z wytrzymałymi czerwonymi przełącznikami Cherry MX Low Profile. Ich skok, nietypowo jak na przełączniki mechaniczne, jest niewielki, wynosi jedynie 0,8 mm. Dzięki temu świetnie nadaje się do pisania, gdyż za sprawą krótkiego skoku klawiszy praca na tym sprzęcie staje się niezwykle wygodna. Natomiast odłączany kabel sprawia, że ewentualne uszkodzenie przewodu nie unieruchamia całej klawiatury.

Cooler Master SK650

Oczywiście producent zadbał nie tylko o komfort, ale i funkcjonalność. Produkt posiada więc specjalny system umożliwiający sterowanie sprzętem za pomocą skrótów klawiszowych. W ten sposób możemy nie tylko kontrolować podświetlenie RGB, ale również zapisywać makra.

Klawiatura Cooler Master SK650 jest dostępna w tych sklepach w cenie 749 zł.

Cooler Master SK650

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...