Genesis wzbogaca ofertę słuchawek dla graczy o trzy nowe modele

Do polskich sklepów trafiły właśnie trzy zupełnie nowe słuchawki dla graczy firmy Genesis. To konstrukcje zamknięte oferowane w przystępnych cenach.

Każdy fan gier komputerowych doskonale wie, jak istotny jest dźwięk. Nie tylko zapewnia odpowiedni klimat, ale w przypadku strzelanek pozwala dokładnie namierzyć przeciwnika. Gracze używają oczywiście słuchawek, aby lepiej skupić się na docierających do ich uszu dźwiękach, a przy okazji nie przeszkadzać pozostałym domownikom.

Słuchawki gamingowe, to kategoria produktów o bardzo dużej rozpiętości cenowej, a najdroższe modele mogą kosztować nawet tysiąc złotych. Jeśli jednak nasz budżet jest znacznie mniejszy, to firma Genesis może mieć dla nas ciekawe propozycje.

Na polski rynek trafiły właśnie trzy jej najnowsze modele, mianowicie Argon 100, Argon 110 i Argon 120. Podobnie jak w przypadku poprzedników, są one skierowane do tych osób, które chcą gamingowego wzornictwa, ale też nie mają dużego budżetu. Genesis postawił na zamknięte konstrukcje, ostre linie i ciekawą kolorystykę.

Słuchawki dla graczy nie muszą być drogie

Genesis Argon 100
To podstawowy model w ofercie, który bazuje na 40 mm przetwornikach, wbudowanych w zamknięte nauszniki. Doskonale izolują od hałasu, zapewniając równocześnie komfort nawet podczas długich sesji. Producent postawił tu na zróżnicowaną kolorystykę, dlaczego obszycie nauszników i pałąka dostępne jest w czterech różnych barwach. Słuchawki kupicie w tym sklepie w cenie 57 zł.

słuchawki dla graczy

Genesis Argon 110
Kolejny model także dysponuje przetwornikami o średnicy 40 mm. Natomiast wzornictwo produktu jest bardzo zbliżone do poprzednika. Podobnie jak we wcześniejszych słuchawkach, tu również mamy mikrofon, zaś sterowanie głośnością znajduje się w pilocie umieszczonym na kablu. Kolorystyka tego modelu jest już mniej bogata. Sprzęt dostępny jest w tym sklepie za 57 zł.

słuchawki dla graczy

Genesis Argon 120
Ten model słuchawek korzysta z 40-milimetrowych przetworników, zamkniętych w dużych, wygodnych nausznikach. Producent zadbał o solidność konstrukcji tworząc obudowę z twardego tworzywa oraz instalując przewód z oplotem, na którym znajdziemy regulację głośności. Słuchawki Argon 120 posiadają czuły mikrofon pozwalający na komunikację z innymi graczami. Ten model dostępny jest za około 60 zł.

słuchawki dla graczy

Słuchawki dla graczy oferowane przez Genesis są już dostępne w sprzedaży.

Specyfikacja:
Interfejs: mini-jack 3,5 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Przetworniki: 40 mm
Dynamika: 108 dB
Impedancja: 32 ohm
Czułość mikrofonu: -56 dB
Kontrola głośności na przewodowym pilocie
Kabel w oplocie 1,8 m

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...