Corsair prezentuje nowe obudowy z funkcją podświetlenia

Podczas targów Computex 2018, firma Corsair zaprezentowała kilka nowych akcesoriów komputerowych. Wśród nich są także dwa nowe modele obudów Crystal 280X i 280X RGB, wyposażone w kolorowe podświetlenie.

Produkty wykonano z dużą dbałością o jakość wykonania, stosując m.in., szkło hartowane oraz wysokiej jakości materiały. Przedni, boczny i górny panel stworzono z hartowanego szkła, co umożliwia zajrzenie do wnętrza obudowy. Dodatkowo, model 280X RGB podświetlany jest przez dwa wentylatory LL120 RGB zawierające po 16 diod LED RGB.

Wersja RGB została wzbogacona o kontroler podświetlenia RGB CORSAIR Lighting Node PRO, który wraz z wszechstronnym oprogramowaniem iCUE, umożliwiającym sterowanie kolorami i efektami. W obudowach zainstalowano 32 indywidualnie sterowane diody LED, które oświetlają wnętrze komputera. Oprócz wyglądu zadbano także o wydajne chłodzenie, stosując zaawansowany system przepływu powietrza.

Dwukomorowa konstrukcja 280X i 280X RGB pozwala wyeksponować najważniejsze podzespoły komputera. Zasilacz, dyski twarde i przewody mogą bez problemu zostać ukryte w tylnej komorze projektu. Pełnowymiarowe filtry przeciwkurzowe z przodu, u góry i na spodzie konstrukcji zapewniają optymalną estetykę wnętrza przez długi czas po zmontowaniu systemu.

Dużą zaletą produktu jest iCUE, czyli oprogramowanie oferujące inteligentne funkcje sterowania. W bardzo prosty sposób można regulować podświetlenie wszystkich kompatybilnych produktów i je synchronizować. Można też tworzyć niestandardowe ustawienia podświetlenia reagujące na temperaturę komputera, Albo wyłączać cały system jednym naciśnięciem klawisza. Dodany w komplecie kontroler podświetlenia cyfrowego RGB Lighting Node PRO umożliwia podłączenie sześciu pasujących wentylatorów CORSAIR RGB i czterech pasków LED RGB CORSAIR, które ozdobią komputer żywym i dynamicznymi kolorami.

Nowe obudowy Crystal Series 280X RGB i Crystal Series 280X w kolorze białym oraz czarnym są już dostępne w sprzedaży bezpośrednio w sklepie internetowym www.CORSAIR.com. Zarówno 280X, jak i 280X RGB, objęte są dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR. W Polsce pojawią się w sprzedaży w sierpniu br. w cenie ok. 459 PLN.

Corsair

Corsair

Źródło: CORSAIR.com

You may also like...