Skrzynia skarbów w kolekcjonerskiej edycji Red Dead Redemption 2

Premiera długo oczekiwanej gry Red Dead Redemption 2 zbliża się coraz dłuższymi krokami. Rockstar ujawnił więc zawartość poszczególnych edycji nadchodzącej strzelanki, w tym także przebogatej wersji kolekcjonerskiej.

Już wkrótce będziemy mogli założyć ostrogi, załadować wiernego colta amunicją i wybrać się na Dziki Zachód, by ponownie zaprowadzić tam porządek. Zbliża się bowiem premiera kontynuacji gry Red Dead Redemption wydanej w 2010 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Na razie możemy składać zamówienia przedpremierowe, a zaś wydawca ujawnił właśnie zawartość najdroższej edycji kolekcjonerskiej.

Wersja nazywa się Collector’s Box i jak widać na załączonym obrazku jest prawdziwą skrzynią skarbów wypełnioną po brzegi bonusowymi gadżetami. Jej nabywca otrzyma łącznie 10 różnych zestawów przedmiotów, wśród których znajdziemy m.in., dwulufowy pistolet, bandanę, mapę skarbów, kolekcjonerską monetę, oraz 12 kart. Te ostatnie zawierają ilustrację różnych przedmiotów pochodzących z gry oraz poszukiwanych bandytów. W pakiecie jest również zestaw przypinek, które przechowywane są w specjalnej sakiewce.

Oprócz edycji Collector’s Box, w sprzedaży pojawi się także Special Edition, która zawiera m.in., ekskluzywną zawartość dla trybu fabularnego oraz fizyczną mapę świata gry. Nieco wyżej stoi Ultimate Edition, która dodatkowo oferuje więcej broni, bonusy do rangi, unikalnego konia i dodatkowe kostiumy.

Kolekcjonerską edycję Red Dead Redemption 2 zamówić można w Rockstar Warehouse. Trzeba jednak wcześniej upewnić się, że mamy na karcie 99,99 dolarów, gdyż na tyle właśnie ją wyceniono.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Rockstargames.com

You may also like...