W Crackdown 3 zagramy dopiero w przyszłym roku

Szykuje się kolejna duża obsuwa oczekiwanej gry Crackdown 3. Z najnowszych doniesień wynika, że premiera kontynuacji świetnej produkcji z gatunku akcji, odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Od czasu premiery ostatniej części serii Crackdown minęło już osiem lat, więc jej fani uważają, że nadszedł już czas na premierę kolejnej odsłony. Ta powstaje już wprawdzie od jakiegoś czasu, lecz zbyt szybko nie ujrzymy jej na sklepowych pólkach. Na pewno nie nastąpi to w tym roku.

Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że rynkowy debiut Crackdown 3 został przesunięty na przyszły rok, a konkretnie na luty. Nie wiadomo dokładnie co jest przyczyną takiej obsuwy, lecz nieoficjalnie mówi się, że Microsoft chce dać swym programistom więcej czasu, aby mogli lepiej dopracować tytuł. Pojawiły się też sugestie, że z tą decyzją może mieć wiele wspólnego październikowa premiera Red Dead Redepmtion 2, najnowszej produkcji Rockstara. Sandbox w klimatach westernowych jest równie wyczekiwany, a jego debiut mógłby przyćmić produkcję Microsoftu.

Crackdown 3 ma więc coraz większe problemy. Gra zapowiedziana podczas targów E3 w 2014 roku miała pojawić się w sklepach w zeszłym roku. Potem przełożono jej premierę na tegoroczną wiosnę i jak widać nowego terminu również nie udało się utrzymać. Możliwe, że przynajmniej podczas tegorocznych targów E3 będziemy mogli zobaczyć jak wygląda postęp prac.

Crackdown 3

Źródło: Vg247.com

You may also like...