Pojemne powerbanki zasilą Nintendo Switch w podróży

Choć Nintendo Switch używa się głównie w domu, to nie można zapominać, że jest to konsola przenośna. I tak jak każdy handheld zużywa sporo energii. Dlatego firma Anker opracowała do tego modelu specjalne powerbanki, które znacznie wydłużą czas zabawy.

Każdy sprzęt przenośny, szczególnie ten służący do rozrywki, zużywa baterię w bardzo szybkim tempie. Obecna konsola koncernu Nintendo nie jest pod tym względem wyjątkiem. Wprawdzie producent wyposażył ją w akumulator, ale jego pojemność nie pozwala na dłuższą zabawę poza domem. Przy standardowym podświetleniu ekranu wystarcza bowiem na 3 godziny zabawy, natomiast przy maksymalnym, jest to około 10 minut krócej.

Wybranie się na dłuższą wycieczkę z tą konsolką nie wchodzi więc w grę, gdyż bateria szybko wymagać będzie ponownego naładowania. Z pomocą przychodzi tu jednak firma Anker, która zaprezentowała właśnie dwa nowe powerbanki przeznaczone do tego modelu. Należy tu zaznaczyć, że mają one oficjalny certyfikat Nintendo, więc nie zbrickują nam konsolki, jak to miało miejsce w przypadku nieoficjalnych stacji dokujących.

Powerbanki nazywają się PowerCore 13400 oraz PowerCore 20100 i naładują nam nasze Nintendo Switch (sprawdź aktualne oferty) od 0 do 100% w czasie poniżej 3 godzin. Pierwszy z modeli ma 13 400 mAh i zapewni nam do 9 dodatkowych godzin zabawy. Drugi natomiast 21 100 mAh i dzięki niemu naszeNintendo Switch będzie działać dodatkowe 15 godzin dłużej.

Sprzęt dostępny jest na stronie producenta. Mniejszy z nich można kupić za 69,99 dolarów, natomiast za większy trzeba zapłacić 89,99 dolarów.

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Źródło: Anker.com

You may also like...