Cyberpunk 2077 przełożony na przyszły rok?

Według najnowszych przecieków premiera Cyberpunk 2077 może nie odbyć się w tym roku. Prawdopodobnie oczekiwana gra zadebiutuje dopiero na początku 2021 roku.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier na rynku, którą w dodatku robią Polacy. Niestety choć tytuł zapowiada się interesująco, to ciągłe opóźnienia jego premiery coraz bardziej zniechęcają do jego zakupu. Według najnowszych wieści, w tym roku nie doczekamy się jego pojawienia się na sklepowych półkach.

Przypomnę, że w zeszłym miesiącu CD Projekt RED oświadczył, że jego tytuł zaliczył kolejną obsuwę. Zamiast więc w listopadzie, pojawi się w sprzedaży dopiero w grudniu. Nie jest to bynajmniej pierwszy poślizg tej produkcji i jej fani są tym coraz bardziej poirytowani. Mogą się jednak zdenerwować jeszcze bardziej, gdyż najnowsze przecieki sugerują, iż grudniowej premiery również nie będzie.

Jedno ze źródeł przecieków sugeruje bowiem, że debiut gry przełożono dopiero na 2021 rok. Naturalnie można w te doniesienia nie wierzyć, ale jest to dość wiarygodne źródło informacji. Poinformowało m.in., o odwołaniu targów E3 2020, zanim organizatorzy oficjalnie ogłosili ten fakt. Potwierdziło także istnienie gry Half-Life Alyx, zanim zrobiło to Valve.

Tak duża liczba poślizgów w przypadku Cyberpunk 2077 jest mocno zastanawiająca, tym bardziej że, tytuł powstaje od wielu lat. Oczywiście lepiej dostać grę dopracowaną niż taką, która sprawia poważne problemy.

Cyberpunk 2077

Źródło

You may also like...