Cyberpunk 2077 zadebiutuje na Stadia równolegle z konsolami i PC

Subskrybenci platformy Stadia będą mogli zagrać w Cyberpunk 2077, w dniu światowej premiery. Tytuł zadebiutuje tam równolegle z konsolami oraz PC.

Już niebawem odbędzie się premiera oczekiwanej od lat produkcji CD Projekt Red, jaką jest Cyberpunk 2077. Światowy debiut wspomnianego tytułu odbędzie się już 19 listopada i w tym dniu gra pojawi się na konsole oraz PC.

Jest też dobra wiadomość dla subskrybentów uruchomionej jakiś czas temu platformy Stadia, należącej do koncernu Google. Jej użytkownicy nie będą musieli czekać na możliwość zanurzenia się w świecie przyszłości. Producenci gry poinformowali bowiem, że w serwisie pojawi się równolegle z wersją na pozostałe platformy.

Jeżeli korzystacie ze Stadia i chcielibyście zamówić wspomniany tytuł w przedsprzedaży, to możecie to zrobić pod tym adresem.

To w sumie dość dobra wiadomość, gdyż gra będzie wymagała dość mocnego sprzętu. Wprawdzie minimalne wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077 nie są aż tak wysokie, to rekomendowane są już zupełnie inną kwestią.

Tymczasem platforma Google umożliwi komfortową zabawę bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na mocny procesor oraz wydajną kartę graficzną.

Zaletą platformy jest także brak konieczności pobierania ogromnej ilości danych, które musimy zainstalować na dysku. W zależności od posiadanego łącza może to trwać nawet kilkanaście godzin. Tymczasem w nowym serwisie zabawę można rozpocząć praktycznie od razu.

Cyberpunk 2077

Źródło

You may also like...