Czerwcowa aktualizacja trafiła do smartwatchy Galaxy Watch 4

Samsung rozpoczął dystrybucję czerwcowej poprawki bezpieczeństwa dla smartwatchy Galaxy Watch 4 i Watch 4 Classic. Waży łącznie 89 MB i można ją pobrać na dwa sposoby.

Samsung dostarczył czerwcową poprawkę bezpieczeństwa wielu swym smartfonom, ale nie zapomina również o innym sprzęcie. Koreańska marka właśnie rozpoczęła dystrybucję comiesięcznej aktualizacji dla smartwatchy z serii Galaxy Watch 4, dostępnych w tych sklepach. Dostał ją właśnie model standardowy oraz Classic.

Aktualizacja oznaczona numerem R8xxFXXU1FVE1, waży 89 MB i można ją zainstalować na dwa sposoby. Pierwszy z nich pozwala pobrać poprawkę bezpośrednio z poziomu samego zegarka, wchodząc do menu ustawień. Drugi natomiast wykorzystuje w tym celu aplikację Galaxy Wearable.

Chciałbym napisać jakie zmiany nowa aktualizacja wprowadza w zegarkach, ale niestety jest to niemożliwe. Samsung bowiem nie podaje żadnych szczegółów na temat zawartości poprawki. Można jednak założyć, że poprawiają stabilność działania sprzętu, a także wprowadzają usprawnienia do zabezpieczeń.

Galaxy Watch 4

Źródło

You may also like...