Darmowa Chrooma Keyboard już do pobrania

Producenci jednej z najlepszych ekranowych klawiatur dla smartfonów, jaką jest Chrooma Keyboard, zmienili swój model biznesowy i wreszcie udostępnili produkt całkowicie za darmo.

Pisanie na smartfonach i tabletach wymaga ekranowej klawiatury, jednak wersje dostarczane przez producentów systemów nie są w pełni satysfakcjonujące. Posiadacze urządzeń mobilnych coraz chętniej sięgają więc po klawiatury firm trzecich, a jedną z popularniejszych jest Chrooma Keyboard.Aplikacja dotychczas była jednak płatna, gdyż kosztowała 1,49 dolara, więc część użytkowników sięgała po tańsze warianty, jednak teraz jej producenci zdecydowali o rezygnacji z opłaty, co z pewnością zwiększy jej popularność.

Choć Chrooma Keyboard stało się darmowe, to nie straciło na funkcjonalności. Wręcz przeciwnie, otrzymało kilka nowych funkcji i ulepszeń. Pojawił się nowy wygląd i kolorystyka, a także wsparcie dla wielu języków, więc automatyczne uzupełnianie fraz będzie się adaptować do używanego przez nas języka. Dodatkowo aplikację wzbogacono o nowy algorytm uzupełniania wyrazów, więc pisanie stanie się znacznie wygodniejsze.

Chroma Keyboard możecie pobrać z Google Play Store.

Źródło: Google.comYou may also like...