Aktualizacja iOS 13.2.2 naprawia problem z wielozadaniowością

Apple wypuściło właśnie kolejną aktualizację do swych smartfonów. Poprawka o numerze iOS 13.2.2 rozwiązuje poważny problem związany z wielozadaniowością.

iOS 13 jest bez wątpienia jedną z najbardziej problematycznych wersji mobilnego systemu Apple. Nowa aktualizacja sprawia użytkownikom całą masę kłopotów, począwszy od szybszego wyczerpywania się baterii, po zrywanie połączenia z siecią komórkową. Firma oczywiście stara się w miarę możliwości je łatać, ale przy okazji dodaje nowe.

Ostatni problem dotyczy wielozadaniowości. Kilka dni temu informowałem, że system ma problemy z właściwym zarządzeniem pamięcią i zbyt agresywnie ubija aplikacje pracujące w tle. Użytkownicy skarżą się, że wystarczy tylko na chwilę przełączyć się na inną aplikacje, by system zamknął uruchomiony wcześniej program. Jest to naturalnie bardzo uciążliwa wada, zwłaszcza jeśli pisaliśmy akurat długiego emaila lub pracowaliśmy w edytorze tekstu.

Producent wypuścił właśnie aktualizację iOS 13.2.2, która powinna ten problem rozwiązać. Aktualizacja rozwiązuje też problem z utratą łączności komórkowej, który również pojawia się od pewnego czasu. Zdarza się bowiem tak, że tuż po zakończeniu połączenia, sprzęt traci dostęp do sieci.

Poprawka waży 135 MB i warto ją pobrać, jeśli chcecie się pozbyć problemów z działaniem sprzętu.

iOS 13

Źródło

You may also like...