Counter Strike uruchomiony na smartwatchu

Smartwatche nie są zwykłymi zegarkami, lecz urządzeniami, których funkcjonalność zbliżona jest do komputera. Oznacza to, że można na nich również uruchamiać gry wideo, w tym tak popularne produkcje jak Counter Strike.

Kilka dni temu prezentowałem sposób na uruchomienie popularnej gry Counter Strike 1.6 na smartfonie z systemem operacyjnym Android.

Okazuje się jednak, że ta kultowa strzelanka sieciowa, może ruszyć nawet na smartwatchu, a konkretnie mówiąc na zegarku LG G Watch funkcjonującym na platformie Android Wear. Udowodnił nam to David Bennett, ten sam człowiek, który wcześniej odpalił CS’a na smartfonie.

Counter Strike

Naturalnie na tak małym wyświetlaczu nie mogłoby być mowy o komfortowej grze, a poza tym i tak można jedynie pozwiedzać mapę, gdyż nie ma na niej żadnych przeciwników. Chodzi jednak o samo osiągnięcie i pokazanie, że nowoczesne zegarki mają znacznie większe możliwości niż można by sądzić.

Dodam, że nie jest to pierwszy taki projekt, gdyż kilka miesięcy temu uruchomiono DOOM’a na Apple Watch. A jeśli chcecie kupić sobie ładnego smartwatcha to polecam LG Watch Urbane.

Counter Strike

Źródło: Davebennett.tech

You may also like...