Darmowe gry dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Nowe smartfony Samsunga sprzedają się całkiem nieźle, ale firma chce jeszcze bardziej zachęcić do ich zakupu, dlatego wszystkim właścicielom Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge daje w prezencie 16 gier mobilnych.

Promocja obejmuje obecnych właścicieli tych smartfonów i jest swego rodzaju podziękowaniem Samsunga za wybranie akurat jego sprzętu. Każdy użytkownik jednego z dwóch nowych modeli, może odwiedzić sekcję Galaxy Game Pack znajdującą się w firmowym sklepie Galaxy Apps, gdzie znajdzie wszystkie gry.Są to gry freemium, czyli produkcje darmowe, które może pobrać każdy użytkownik Androida, więc można zapytać jaki to prezent, skoro wszyscy mogą je mieć. Otóż do każdego ze wspomnianych tytułów dołączone są bonusy, kosztujące zazwyczaj po kilka dolarów. Jeśli np. pobierzemy Hearthstone: Heroes of Warcraft, otrzymamy gratis trzy pakiety kart. W przypadku gry Badland będzie to odblokowanie za darmo trybu multiplayerowego.


Kinguin - CS:GO Skins 468x60

Oczywiście wszystkie tytuły można pobrać z Google Play Store i jeśli zostaną zainstalowane na którymś z nowych smartfonów Samsunga, obiecane bonusy również będą im przysługiwać. A jeśli chcecie sobie kupić tanie gry na pecety i konsole to zapraszam na tę stronę.

Źródło: Samsung.com

You may also like...