Galaxy Note 6 zadebiutuje przed iPhonem 7?

Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge sprzedają się niczym świeże bułeczki, więc Samsung myśli teraz o kolejnym flagowym modelu Galaxy Note 6. Jeśli wierzyć doniesieniom ekspertów, jego premiera może odbyć się przed debiutem iPhona 7.

Sukces Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge zaskoczył pewnie nawet szefostwo Samsunga. Sprzedać 10 mln egzemplarzy tych smartfonów w niecały miesiąc od ich premiery, to rzeczywiście ogromne osiągnięcie, które z pewnością poprawi nienajlepsze ostatnio wyniki finansowe koncernu.To jednak nie jedyna niespodzianka, którą południowokoreański gigant przygotował na ten rok, gdyż jest jeszcze Galaxy Note 6, kolejna odsłona biznesowego phabletu. Na razie niewiele wiemy na jego temat, lecz eksperci sugerują, że Samsung będzie chciał wyprzedzić premierę iPhona 7, więc Galaxy Note 6 prawdopodobnie pojawi się na rynku o 1-2 miesiące wcześniej.

Zobacz tanie smartfony z Androidem

To naturalnie tylko spekulacje, jednakże nie jest tajemnicą, że Samsung w ten sposób bardzo by zyskał, gdyż przez jakiś czas nie miałby silnej konkurencji dla swego sprzętu. Zakładając więc, że premiera iPhona 7 odbędzie się jak zawsze jesienią, to Galaxy Note 6 będzie można kupić prawdopodobnie już w wakacje, zapewne w sierpniu.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...

1 Response

  1. Rudi Rudolf pisze:

    Niech się nie ścigają z ogryzkiem, bo srajfon nawet z oznaczeniem 77 będzie w tyle za technologią Samsunga. Kontrakt z Samsungiem spinają, aby jego niedoścignione Super AMOLEDY do swego badziewia żenić. Żenada na maxa. Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł, więc lepiej niech dopracują swoją ‘szóstkę’ NOTE-go i niech zrobią nim kolejny technologiczny krok milowy.