Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen w pełnej okazałości

Firma Hot Toys pokazała nam jak wygląda szturmowiec z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, którego każdy chętny może sobie kupić. Oczywiście pod warunkiem, że dysponuje akurat wolnymi ośmioma tysiącami dolarów.

Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele nawiązujących do niego gadżetów. Ale produkt firmy Hot Toys przebija je wszystkie. Jest to bowiem naturalnych rozmiarów figura szturmowca, pochodząca z hollywoodzkiej produkcji. Gadżet ma 182 cm wysokości (202 cm, jeśli doliczymy podstawę) i został odtworzony w najdrobniejszych szczegółach. Wyposażono go w uzbrojenie, a także pomalowany specjalną farbą, dzięki której pięknie się błyszczy.

First Order Stormtrooper nie jest jednak produktem, na który stać będzie każdego. Figura która pojawi się w sprzedaży w sierpniu, kosztować ma 7999,99 dolarów. Można też zapłacić za nią w ratach po 800 dolarów miesięcznie.

Jeśli nie pasuje Wam szturmowiec lub nie macie tyle gotówki, to możecie zadowolić się figurą Dartha Vadera, która w grudniu będzie mieć swą premierę. Również jest naturalnej wielkości, ale kosztuje jedynie 999,99 dolarów.

Szturmowiec

Źródło: Sideshowtoy.com

You may also like...