Diablo II w zremasterowanej wersji. Będzie grafika 4K

Blizzard oficjalnie potwierdził grę Diablo II: Resurrected. Będzie to nowa wersja kultowej produkcji wzbogacona o grafikę 4K oraz międzyplatformowy postęp.

Fani kultowej serii Diablo od dawna domagali się od Blizzarda remastera tej popularnej niegdyś gry. Producent dotychczas milczeniem zbywał te prośby, ale wygląda na to, że była to jedynie zasłona dymna, mająca ukryć realizację tego pomysłu. Firma w tym tygodniu oficjalnie zapowiedziała bowiem grę Diablo II: Resurrected.

Tytuł pojawi się na peceta oraz konsole i będzie oferował kilka nowości. Zremasterowana wersja zaoferuje fanom nie tylko podstawową wersję gry, ale również rozszerzenie Lord of Destruction. Co więcej, otrzyma zupełnie nową szatę graficzną dostosowaną do rozdzielczości 4K.

Diablo II: Resurrected

To nie wszystko, gdyż twórcy obiecują również wsparcie dla międzyplatformowego postępu w zabawie. Innymi słowy, Jeśli rozpoczniemy zabawę w domu na naszym pececie, to będziemy mogli ją kontynuować np., u kolegi na jego PlayStation 5 lub na Nintendo Switch. Wystarczy jedynie posiadać własne konto, no i oczywiście trzeba mieć egzemplarz gry dla każdej z platform.

Diablo II: Resurrected oprócz peceta pojawi się na Xbox Series X/S, PlayStation 4 i 6, a także na Nintendo Switch. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży, na stronie Blizzarda. Standardowa wersja kosztuje 39,99 dolarów, zaś kolekcjonerska edycja to wydatek 59,99 dolarów.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji gry, opublikowany przez producenta.

Źródło

You may also like...