Diamant Mandara 160 Gen 3 uniwersalnym elektrykiem do jazdy po mieście

Trek Bikes pokazało najnowszy rower Diamant Mandara 160 Gen 3. Jednoślad wytrzymuje obciążenie do 160 kg, ma dwa rodzaje baterii, zaś jego silnik Boscha pozwala rozpędzić się do prędkości 25 km/h.

Niemiecka firma Trek Bikes proponuje kolejnego elektryka o nazwie Diamant Mandara 160 Gen 3. To uniwersalny jednoślad, zaprojektowany zarówno do weekendowych przejażdżek , jak i dojazdów do pracy lub szkoły, a także na zakupy. Pojazd ważący 29,3 kg wytrzymuje bowiem obciążenie aż 160 kg. Natomiast na zamontowanym z tyłu bagażniku można umieścić do 25 kg. Pozwala to przewieźć całkiem spore zakupy, albo umieścić fotelik dla dziecka odwożonego do przedszkola.

Rower dysponuje aluminiową ramą, zaś o komfort jazdy dba amortyzowany widelec Suntour. Użytkownik nie musi też martwić się, że pies czy dziecko wyskakujące na drogę doprowadzi do wypadku. Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT401 z tarczą o średnicy 180 mm ułatwiają zatrzymanie w sytuacjach awaryjnych.

O sprawną jazdę dba silnik Bosch Performance Line, który pozwala rozpędzić się do 25 km/h. Spory zasięg gwarantuje natomiast bateria wyprodukowana przez firmę Bosch, która dostępna będzie w dwóch wersjach: 545 Wh lub 725 Wh. Akumulator wbudowano w ramę i wyposażono w antykradzieżową blokadę, która znacznie zmniejsza ryzyko jego utraty. A jeśli chcemy jeździć po zmroku, to przyda się przednia lampa LED hermans o 120 lumenach, zaś tylne światło Spanninga zapewni widoczność pojazdu przy słabym oświetleniu.

Diamant Mandara 160 Gen 3 można będzie zamawiać na stronie producenta, a jego ceny wynoszą od 3999 do 4299 euro. Rower ma być oferowany w rozmiarach ramy od M do XL. Na razie nie wiemy jednak kiedy pojawi się w sprzedaży, gdyż producent tego nie podaje.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

Diamant Mandara 160 Gen 3
Źródło: Trek Bikes

Źródło

You may also like...