Disney Plus w Europie dopiero w marcu 2020 roku

Disney potwierdził, że jego nowa platforma Disney Plus do większości europejskich państwa trafi dopiero 31 marca 2020 roku. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Wiemy już na pewno, że oficjalny debiut streamingowej platformy Disney Plus odbędzie się 12 listopada. Początkowo jednak dostępność nowego serwisu będzie mocno ograniczona. Pojawi się on bowiem tylko w USA, Kanadzie oraz Holandii. Reszta świata będzie musiała nieco dłużej na niego poczekać.

Na oficjalnym Twitterze platformy pojawiła się informacja o dacie premiery na europejskich rynkach. 31 marca przyszłego roku serwis zadebiutuje w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech. Na razie potwierdzono tylko wymienione państwa, ale na pewno wkrótce dołączą do nich inne kraje.

Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że oferta filmowa nowej platformy nie wszędzie będzie taka sama. Może być bowiem mocno uzależniona od poszczególnych rynków, gdyż wszystko zależy od umów zawartych z dostawcami treści. Warto więc sprawdzić dostępną ofertę, zanim zdecydujecie się na wykupienie abonamentu.

Disney Plus

Źródło

You may also like...