Lenovo Tab M7: niewielki tablet za przyzwoite pieniądze

Lenovo wprowadza do sprzedaży nowy model budżetowego tabletu Lenovo Tab M7. Urządzenie wyposażone w 7-calowy wyświetlacz kosztuje tylko 60 dolarów.

Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku tabletów jest bardzo szeroka, więc praktycznie każdy konsument znajdzie model spełniający jego potrzeby. Jeśli jednak nasz budżet jest bardzo ograniczony, a potrzeby niezbyt wygórowane, to może nas zainteresować najnowszy Lenovo Tab M7.

Zapowiedziany w sierpniu tablet wchodzi właśnie do amerykańskich sklepów i może zainteresować osoby potrzebujące budżetowego sprzętu dla domu. Jego specyfikacja techniczna to typowa dolna półka, która sprawdzi się świetnie w domowych zastosowaniach. Mówię tu o przeglądaniu poczty, przeglądaniu stron internetowych, a także oglądaniu filmów.

Lenovo Tab M7

Produkt posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, o jasności 350 nitów. Zastosowano w nim matrycę IPS gwarantującą nasycone kolory i szerokie kąty widzenia. Pod maską pracuje czterordzeniowy procesor MediaTek MT8321, po którym nie powinniśmy wiele oczekiwać. Na szczęście system operacyjny to Android 9 Pie w wersji Go Edition, co mimo słabego procesora powinno zapewnić płynne działanie sprzętu.

Procesor wspiera zaledwie 1 GB RAM LPDDR3 oraz 16 GB rozszerzanej pamięci flash, co powinno wystarczyć do zabawy, czy też nauki. Są też dwa aparaty dysponujące 2 MP sensorami.

Specyfikacja techniczna nowego tabletu na pewno nie zachwyci bardziej wymagających klientów. Ma on jednak dość istotną zaletę w postaci dużej baterii. Według deklaracji producenta wystarczy na 10 godzin, a to całkiem przyzwoity wynik.

Lenovo Tab M7

Lenovo Tab M7 można już kupić bezpośrednio w sklepie producenta za kwotę 60 dolarów. Tablet może nie jest najmocniejszy, ale za takie pieniądze nie jest to zły sprzęt.

Źródło

You may also like...