Disney pokazał nową wersję Baby Yoda. Do sklepów trafi już w lutym

Disney Shop pokazał właśnie najnowszą wersję zabawki Baby Yoda, przedstawiającej bohatera serialu The Mandalorian. Na jej premierę poczekamy jednak do lutego przyszłego roku.

Każdy kto miał okazję obejrzeć serial The Mandalorian, dostępny na platformie Disney+, doskonale zna małego Yodę. Bohater tak bardzo spodobał się fanom, że amerykański koncern błyskawicznie wypuścił przedstawiającą go zabawkę Baby Yoda.

Gadżet jest już w sprzedaży od pewnego czasu, lecz firma wciąż stara się go ulepszać i właśnie pokazała najnowszą jego wersję. Fani muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż nowa wersja pluszowej zabawki do sprzedaży trafi dopiero w lutym przyszłego roku. Warto jednak będzie czekać, gdyż prezentuje się uroczo.

Baby Yoda

Zabawka będzie bardzo miękka i jak widać na załączonych zdjęciach, posiada skórzany płaszcz, który otula ją od stóp do głów. Wykonano ją z poliestru, zaś całość ma około 27 cm wysokości, więc jest całkiem spora. Za ten gadżet trzeba będzie zapłacić około 25 dolarów.

Baby Yoda

Zabawkę na razie możemy zamówić w przedsprzedaży, natomiast realizacja zamówień rozpocznie się 20 lutego przyszłego roku.

Baby Yoda

To jeszcze nie wszystko. W przedsprzedaży dostępna jest także seria figurek przedstawiających Yodę o nazwie The Child Black Series Action Figure by Hasbro. Każda z nich kosztuje 10 dolarów, a będzie je można otrzymać już 4 maja. Każda z nich ma około 15 cm wysokości, a dodatkowo możemy liczyć na akcesoria. W planach Disney’a jest także kolekcja The Child Bounty Collection Figure Set. Jej premierę zaplanowano na 25 maja przyszłego roku.

Źródło

You may also like...