Galaxy Note 8 pierwszym smartfonem Samsunga z dwoma głośnikami

Najnowsze przecieki sugerują, że Galaxy Note 8 otrzyma dwa głośniki. Byłby to pierwszy smartfon Samsunga z takimi wyposażeniem.

Oficjalna prezentacja Galaxy Note 8 odbędzie się prawdopodobnie po wakacjach, albo w ich trakcie. W sieci jednak wciąż pojawiają się nowe przecieki dotyczące specyfikacji technicznej tego modelu. Najnowsze doniesienia pochodzą z chińskiego portalu społecznościowego Weibo i wspominają o podwójnych głośnikach.

Wielu spodziewało się, że Galaxy S8 dostanie dwa głośniki, ale Samsung nie zdecydował się na ten krok. Być uznał, że ten element wyposażenia lepiej zachować dla modelu Galaxy Note 8, który do sprzedaży trafi za kilka kilka miesięcy. Tak przynajmniej twierdzą chińskie źródła z portalu Weibo.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, byłby to pierwszy smartfon Samsunga posiadający podwójne głośniki. Oprócz tego nowy telefon dostanie 6,3″ ekran Inifinity Display, podwójną tylną kamerę oraz Androida 7.1.1. Nadal nie wiadomo jednak jak zostanie rozwiązania kwestia czytnika linii papilarnych.

Pojawia się, czy dwa głośniki w smartfonie są faktycznie niezbędne. Większość użytkowników i tak korzysta ze słuchawek, może to być element, który jedynie podniesie cenę nowego telefonu.

Galaxy Note 8

Źródło: Weibo.com

You may also like...