DJI RS 3 Mini zapewni płynność ujęć naszym filmom

DJI zapowiedziało kolejny gimbal, który zapewni lepszą jakość nagrywanych wideo. DJI RS 3 Mini jest mniejszy i lżejszy, więc będzie znacznie wygodniejszy w obsłudze.

Nikt nie lubi oglądać filmów rozmazanych drżeniem dłoni trzymającej kamerę. Tymczasem podczas dynamicznych ujęć trudno jest uniknąć wstrząsów pogarszających jakość nagrania. Wprawdzie kamery mają wbudowaną stabilizację ruchu, jednak zwykle jej praca pozostawia wiele do życzenia. Dlatego znacznie lepszym pomysłem jest zakup gimbala, który zagwarantuje stabilne ujęcia.

Jednym z największych producentów takich akcesoriów jest DJI, który zapowiedział właśnie nowy model DJI RS 3 Mini. Jest to lżejsza wersja modelu RS3, zaprojektowana do współpracy z aparatami cyfrowymi i pełnoklatkowymi bezlusterkowcami. Dzięki mniejszej masie zapewnia większy komfort użytkowania. Natomiast 1,4″ wyświetlacz dotykowy oraz przycisk Bluetooth do obsługi migawki, ułatwiają jego obsługę.

DJI RS 3 Mini
Źródło: DJI

Sprzęt wyposażono w trzecią generację firmowego algorytmu stabilizacji z takimi funkcjami jak natywna orientacja pionowa. Ma także ładowaną przez USB-C baterię wystarczającą na około 10 godzin ciągłej pracy. Może też współpracować z aparatami o masie do 2 kilogramów. Pozwala to używać go z szeroką gamą aparatów, wyposażonych w dość spore obiektywy.

DJI RS 3 Mini
Źródło: DJI

The RS 3 Mini na stronie producenta można zakupić w cenie 369 dolarów. Dla porównania standardowy model tego gimbala kosztuje 549 dolarów.

Gdybyście jednak szukali dla siebie innego gimbala, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

You may also like...