Dodatkowa ochrona dla mobilnych graczy

Genius wprowadza na rynek nowy plecak GX-Gaming GB-1581. Przeznaczony jest on do przenoszenia i ochrony laptopów o przekątnej ekranu do 15,6 cala. Posiada także przestronne przegródki oraz kilka kieszeni do transportu akcesoriów do gier.

GX-Gaming GB-1581 zaprojektowano z myślą o graczach, którzy często przemieszczają się ze swoim laptopem. Wyściełana kieszeń wewnętrzna jest wystarczająco obszerna, by zmieścić również klawiaturę do gier i zestaw słuchawkowy. Przednie kieszenie pomieszczą także mysz oraz przenośne głośniki. Dla komfortu użytkowników tył plecaka został wyłożony oddychającą siatką, a przepuszczające powietrze kanały powinny zapewnić ergonomiczne wsparcie pleców.

Plecak o wymiarach 34×47×20cm dostępny jest w dwóch wersjach – czarnej bądź srebrnej. Ma ona na celu lepszą ochronę przed uszczkodzeniami przenoszonego sprzętu. Pozostałe elementy utrzymane są w czarnej stylistyce z czerwonym wykończeniem.

Plecak GX-Gaming GB-1581 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Produkt dostępny jest już w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 129 PLN brutto.

Źródło: Wec24.pl

You may also like...