Nowy telewizor Haier LED LE55M600CF TV 55″ – duży ekran i najwyższa jakość obrazu Full HD w najniższej cenie

Haier, światowy numer 1 wśród producentów dużego AGD, mocno obecny na rynku elektroniki użytkowej ze swoimi telewizorami i tabletami, ma zaszczyt przedstawić nowy model telewizora LE55M600CF. Ten duży telewizor o świetnych parametrach i eleganckim wyglądzie jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Firma Haier dba o dostarczanie swoim klientom najlepszej jakości urządzeń i nowych technologii. Wprowadzony na rynek polski model LE55M600CF posiada szereg cech, które wyróżniają go spośród innych ofert na rynku. Telewizor został wyposażony w rozdzielczość Full HD, co sprawia, że wyświetlane obrazy zachwycają każdym, nawet najmniejszym szczegółem. Model posiada odświeżanie 200 Hz, które gwarantuje płynne i wyraźne wyświetlanie obrazów, wyjątkowo ważne przy oglądaniu emisji sportowych, filmów oraz grach.

Haier LE55M600CF posiada również wysoki dynamiczny współczynnik kontrastu, który zapewnia wyrazistość kolorów oraz głębię czerni. Krystaliczny obraz to jeszcze lepsze wykorzystanie multimedialnych możliwości telewizora. Jakość obrazu i duży ekran w rozmiarze 55’’ dostarczą wrażeń podczas oglądania, niemal jak w kinie. Ten model to zdecydowany faworyt na rynku wśród telewizorów o tym rozmiarze, przy proponowanym stosunku jakości do ceny.

Nowy model telewizorów Haier jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji wbudowanych w telewizor, co eliminuje potrzebę instalowania dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Zintegrowany tuner DVB-T to oszczędność energii elektrycznej i więcej miejsca w salonie. Wbudowane głośniki stereo to kolejne ułatwienie, które pozwoli cieszyć się dźwiękiem stereo bez potrzeby instalowania głośników zewnętrznych. Realistyczne efekty dźwiękowe dołączone do obrazu HD, gwarantują całkowite zanurzenie się w akcji filmu lub gry.

Telewizor ten posiada wejście USB, dzięki któremu z pendriva możesz odtwarzać treści takie jak filmy, zdjęcia czy muzyka. To nie wszystko – to gniazdo to również nagrywarka, która z łatwością zarejestruje na pamięci USB lub dysku zewnętrznym ulubione programy. Z kolei dzięki funkcji Time Shift można na chwilę przerwać oglądanie, aby po chwili je wznowić, nie tracąc ani ułamka sekundy z tego, co dzieje się na ekranie. Model telewizora Full HD odbiera również źródła obrazu HD za pomocą 3 złącz HDMI.

Haier LED TV został wyposażony również w funkcję Energy Saving, dzięki której filmy w najwyższej jakości wyświetlane będą przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej.

Nagradzany wielokrotnie za innowacje i wzornictwo, Haier jest wierny swoim założeniom, które stawiają konsumenta i jego potrzeby w centrum zainteresowania. Model LE55M600CF posiada technologię LED, dzięki czemu telewizor jest smukły, a wyświetlany obraz posiada jeszcze lepszą jakość i wyższy kontrast. Nowy telewizor LED zużywa dużo mniej prądu niż konwencjonalny telewizor LCD i nie zawiera rtęci. To oszczędność pieniędzy i przestrzeni. Elegancki i gustowny wygląd telewizor zawdzięcza cienkiej obudowie, która wynosi zaledwie kilka milimetrów. Ten model wkomponuje się w każde wnętrze i jest tak cienki, że bez trudu można zamontować go na ścianie.

TV LE55M600CF dostępny w cenie 2999 PLN.

Źródło: Open2europe.com

You may also like...