Smartfon dla graczy wyróżniający się konstrukcją

Kategoria gamingowych smartfonów przyciąga kolejne firmy, prezentujące swój sprzęt. Kolejnym modelem zaprojektowanym dla graczy jest pancerny Doogee S70.

Chińska firma Doogee specjalizuje się przede wszystkim w budżetowych smartfonach oraz modelach pancernych, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach, Producent postanowił połączyć dwie kategorie w jednym urządzeniu, tworząc pancerny smartfon przeznaczony dla fanów elektronicznej rozrywki.

Model Doogee S70 ma dość surową stylistykę z mnóstwem ostrych krawędzi oraz gumowanymi elementami chroniącymi urządzenie przed wstrząsami. Ciekawym dodatkiem jest także podłączany gamepad, który znacznie ułatwi sterowanie w grach mobilnych, gdyż ekran dotykowy nieszczególnie się do tego zadania nadaje.

Specyfikacja tego modelu nie jest flagowa, ale powinna sobie spokojnie poradzić nawet z nowymi grami. Smartfon posiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23, taktowany zegarem 2,5 GHz i współpracujący z jednostką graficzną Mali G71. Wyposażono go także w 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej, zaś bateria o olbrzymiej pojemności 5500 mAh ma funkcję szybkiego ładowania.

Według producenta akumulator zapewni nam do 15 godzin zabawy w mniej wymagające gry jak Candy Crush, Heartsone, czy Minecraft. Natomiast w Fortnite lub PUBG Mobilne będziemy mogli bawić się przez 9 godzin. Atutem jest także bardzo wydajny system chłodzenia zapobiegający przegrzewaniu się sprzętu podczas dłuższej zabawy.

Produkt wyposażono również w podwójną kamerę główną z 12 + 5 MP sensorami, a także czytnik linii papilarnych. Ciekawostką jest także przycisk włączający tryb grania. Po jego aktywacji, wyciszane są powiadomienia by nie przeszkadzały w zabawie oraz wyłączane inne aplikacje.

Cena i dostępność Doogee S70 nie zostały jeszcze ujawnione, ale poznamy je już we wrześniu.

Doogee S70

Doogee S70

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...