Kultowy Doom zadebiutował na Androida oraz iOS

Bethesda przypomniała młodemu pokoleniu najbardziej znany shooter na świecie. Na Androida oraz iOS pojawiły się gry Doom oraz Doom II.

Z okazji 25-letniej rocznicy istnienia serii Doom, Bethesda zrobiła wszystkim fanom tej kultowej strzelanki miły prezent, wydając wszystkie trzy jej części. Na urządzenia z Androidem oraz iOS pojawiły się pierwsze dwie odsłony. Natomiast użytkownicy konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, otrzymali dodatkowo trzecią część.

Pierwsza odsłona kultowego FPS’a z 1993 roku, dostępna jest wraz z rozszerzeniem The Flesh Consumed, wzbogacającym grę o 9 dodatkowych poziomów. Posiada także o tryb lokalnego deathmatchu dla czterech graczy na podzielonym ekranie (to na konsole) i tryb współpracy. Gra oferowana jest w cenie 4,99 dolarów, a w cyfrowych sklepach znajdziecie wersje dla Androida oraz iOS.

Druga odsłona z 1994 roku również jest wzbogacona o dodatkowe poziomy w liczbie 20. Ma również te same możliwości gry wieloosobowej i także zapłacimy za nią 4,99 dolarów. Tutaj kupicie ją na Androida oraz iOS.

Znacznie głębiej musimy sięgnąć do portfela, jeśli chcielibyśmy kupić trzecią część serii wydaną w 2004 roku. Kosztuje 9,99 dolarów. W tej cenie otrzymamy dwa rozszerzenia Resurrection of Evil i The Lost Missions.

Doom

Źródło: Apple.com

You may also like...