Dwa nowe laptopy dla graczy od Schenker Technologies

Wprawdzie osobiście nigdy nie słyszałem o brytyjskiej firmie Schenker Technologies, ale to nie oznacza, że jej produkty nie są warte uwagi. A właśnie można się przekonać, czy tak jest naprawdę, bowiem wprowadza ona na rynek dwa nowe laptopy dla graczy z serii XMG [C]ore Series.

Nowe maszyny to model C404 wyposażony w 14-calowy ekran oraz C504 posiadający 15-calowy wyświetlacz. Oba produkty charakteryzują się ultra cienką obudową wykonaną z aluminium i mają grubość zaledwie 20,8 mm, zaś ważą odpowiednio 1,67 kg oraz 2,16 kg.

Mimo niewielkich rozmiarów laptopy XMG jak przystało na sprzęt dla graczy, to prawdziwe demony prędkości. W obu znajdziemy na pokładzie potężny procesor Intel Core i7 4710HQ 3,5 GHz, a także mocne karty graficzne W mniejszym modelu zainstalowano Nvidia GeForce GTX 860M 4 GB RAM, zaś w większym mamy Nvidia GeForce GTX 870M z 6 GB pamięci RAM. Te karty w zupełności wystarczają, by najnowsze nawet tytuły uruchomić w maksymalnych ustawieniach grafiki oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Oczywiście procesory i karty graficzne to nie wszystko, do każdego komputera można zainstalować 16 GB pamięci DDR3, a także dyski HDD lub mSATA SSD. Nie zapomniano także o wysokiej klasy podświetlanej klawiaturze, systemie audio Dolby Digital Plus Home Theater System Surround z dwoma głośnikami oraz subwooferem, a także webcamie, portach USB 3.0 oraz systemowi optymalizacji sieci LAN redukującym lagi podczas rozgrywek sieciowych. Bateria w obu maszynach zapewnia około 4 godzin pracy.

Oba laptopy XMG dostępne będą w sprzedaży już pod koniec bieżącego miesiąca, a ich ceny zaczynają się od 1029 funtów.

Źródło: Xmg.gg

You may also like...