Dwayne Johnson promuje asystenta Siri

Znany zapaśnik i aktor Dwayne Johnson, występuje w nowej kampanii reklamowej Apple, promującej Siri. “The Rock” zagrał w krótkim, lecz pełnym akcji filmie, w którym połączył siły z popularnym asystentem.

Siri jest wprawdzie najpopularniejszym asystentem w Stanach Zjednoczonych, lecz konkurencja nie śpi i jej produkty, stają się coraz lepsze. Obecnie jednym z najbardziej użyteczny asystentów jest Amazon Alexa, która zyskuje kolejne funkcje. A kolejnych użytkowników zaczyna też zdobywać Bixby.

Apple nie chce oddać rynku rywalom, dlatego wymyśliło kampanię promującą swego asystenta, do której zaprosiło znanego aktora i zapaśnika. Dwayne Johnson, znany także pod pseudonimem “The Rock”, to aktor, którego możemy podziwiać m.in., w serii Szybcy i Wściekli, oraz nowych wersjach Słonecznego Patroli i Jumanji.

Aktor wystąpił w krótkim, pełnym akcji wideo, w którym towarzyszy mu Siri. Cyfrowy asystent pełni w nim funkcję pomocnika w działaniach bohatera. ROCKxSIRI to bez wątpienia najdłuższa i prawdopodobnie jedna z najdroższych reklam produktu. Dzięki udziałowi znanego aktora, z pewnością szybko stanie się popularna.

Dwayne Johnson

Źródło: Slashgear.com

You may also like...