Dying Light dostanie 10 darmowych DLC

Techland oświadczył, że wydana w 2015 roku gra Dying Light, zostanie wzbogacona o nowe dodatki. Tytuł otrzyma w przyszłym roku aż 10 DLC, które będą darmowe.

Wydawcy gier przyzwyczaili nas już do tego, że DLC z dodatkową zawartością sprzedawane są za niemałe pieniądze. Dlatego cieszy nas wiadomość, że nie wszystkie firmy tak głęboko sięgają do naszej kieszeni.

Technland oświadczył właśnie, że jego wydana w styczniu 2015 roku gra Dying Light, dostanie nową zawartość. W ciągu następnych 12 miesięcy wydawca planuje udostępnić jej posiadaczom aż 10 zupełnie nowych DLC. Najlepszą wiadomością jest jednak to, że wszystkie mają być całkowicie darmowe.

Wsparcie dla dwuletniej gry może nieco dziwić, gdyż po tym okresie tytuł najczęściej umiera śmiercią naturalną. Dying Light cieszy się jednak wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Techland twierdzi, że każdego tygodnia bawi się nią wciąż około 700 tys. osób, co jest całkiem niezłym wynikiem. Pewnie dlatego, że zombie są wciąż na topie i wszystkie gry z ich udziałem cieszą się dużym powodzeniem.

Planowane DLC wniosą do gry wiele nowych elementów, takich jak nowi przeciwnicy. Techland nie zdradza na razie szczegółów, gdyż chce by zawartość była dla fanów dużą niespodzianką.

Jeśli nie posiadacie jeszcze Dying Light, to na tej stronie kupicie ją w atrakcyjnej cenie. W zestawie otrzymacie także DLC The Following, a także bonusowe treści, takie jak Zombie, Cuisine & Cargo, Ultimate Survivor Bundle oraz The Bozak Horde. Przypomnę, że była to jedyna gra, którą można było kupić w zestawie z prawdziwym domem.

Dying Light

Źródło: Slashgear.com

You may also like...