Nowy gameplay z Uncharted: The Lost Legacy

Posiadacze PlayStation 4 oczekujący na premierę Uncharted: The Lost Legacy, mogą obejrzeć kolejny gameplay. Tym razem jest to 14-minutowy zapis rozgrywki.

Już 22 sierpnia na PlayStation 4 pojawi się Uncharted: The Lost Legacy, najnowsza odsłona popularnej serii produkowanej przez Naughty Dog. Jest to całkowicie samodzielny rozdział historii lubianej produkcji, który na jej uniwersum pozwoli fanom spojrzeć z nieco innej perspektywy.

Autorzy wzięli znane postaci i stworzyli im nową fabułę oraz wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć. Głównymi bohaterami są więc Chloe Frazer, którą znamy z Uncharted 2 oraz Nadine Ross, bohaterka z Uncharted 4. Wspólnie wybierają się na poszukiwanie zaginionego imperium.

Jeśli interesuje Was ta produkcja i zastanawiacie się czy ją kupić, to być może przekona Was do tego najnowszy 14-minutowy gameplay udostępniony przez Sony. Produkt jest szczególnie warty zainteresowania nie tylko dlatego, że jest to zupełnie nowa historia z innymi postaciami.

Ale też dlatego, że jest to zapewne ostatnia odsłona serii Uncharted. Tak przynajmniej twierdził niedawno wice prezes Naughty Dog Evan Wells.

Uncharted: The Lost Legacy

Źródło: Twitter.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *