Dyskretny system audio od Bang & Olufsen

Znany jest z produkcji sprzętu audio-wideo kierowanego do najbardziej wymagającego odbiorcy. Jego najnowsze głośniki są kwintesencją nowoczesnej technologii oraz nietypowego wzornictwa.

Nie wszyscy konsumenci chcą zagracać swój salon wielkimi kolumnami głośnikowi. Dlatego też Bang & Olufsen przygotował nowy system głośnikowy BeoLab 15 & 16, którego cechą wyróżniającą go spośród sprzętu konkurencji, jest dyskrecja. Zestaw został tak zaprojektowany, by nie wyróżniać się pośród wystroju wnętrza naszego mieszkania, a to dlatego, że głośniki wbudowuje się bezpośrednio w ścianę.Zestaw składa się z 2-drożnych aktywnych głośników BeoLab15 oraz aktywnego subwoofera BeoLab16 z czterema 4-calowymi głośnikami instalowanymi w zamkniętych obudowach, dzięki czemu eliminowane są wibracje. Częścią składową głośników jest również specjalny cyfrowy moduł dźwiękowy składający się z sześciu niezależnych wzmacniaczy, a wszystkie z nich zaprojektowano tak, by nadawały się do sufitowych lub ściennych instalacji.

Głośniki mimo swego nietypowego kształtu, zapewniają ponoć znakomitej jakości dźwięk, nadając się idealnie do odtwarzania każdego rodzaju muzyki.

Źródło: Bang-olufsen.com

You may also like...