Dziecięcy wózek naładuje nam smartfona

Młode mamy uwielbiają chwalić się swym dziećmi i umieszczać setki ich zdjęć w mediach społecznosciowych. Specjalnie dla nich powstał więc dziecięcy wózek 4Moms Moxie, który zadba nie tylko o wygodę dziecka, lecz także o to, by w smartfonach mamusiek nie zabrakło energii.

4Moms Moxie z pozoru wygląda jak zwykły wózek dla dziecka, lecz w rzeczywistości jest to gadżet przeznaczony dla młodych mam, które nie rozstają się nigdy ze swymi smartfonami i są do nich przyklejone nawet podczas spaceru z maluchem.Jak wiadomo smartfony podczas intensywnego użytkowania, szybko wyczerpują swą baterię. Dlatego aby nie spotkało to mamuśki na spacerze, powstał wózek 4Moms Moxie. Jego największym atutem jest generator prądu wbudowany w tylne koła, który produkowaną energię przesyła do portu USB. Wystarczy więc podłączyć do niego smartfona i podczas spaceru będzie się ładować. Generator zasila również przednie i tyle reflektory wbudowane w wózek, więc można z nim spacerować również w nocy, choć to akurat nie jest najlepszy pomysł.

To jeszcze nie wszystkie możliwości wózka. Posiada on również ekran LCD wbudowany w rączkę, która informuje o temperaturze, godzinie, pokonanym dystansie, prędkości oraz poziomie baterii.

4Moms Moxie pojawi się w sprzedaży w październiku, ale jeśli zechcecie go posiadać, to uprzedzam, że jest dość drogi, bo kosztuje 699,99 dolarów.

Źródło: Gizmodo.comYou may also like...