Ekskluzywny kalkulator dla biznesu

Rynek kalkulatorów jest niezwykle rozwinięty – proste, biurowe, naukowe czy graficzne. Mają one przeróżne funkcje, wielkości, rozmiary i kolory. Jak wybrać ten najodpowiedniejszy dla biznesmena?

Na pewno warto skupić się nie tylko na tym, co kalkulator potrafi, ale też na tym, jak wygląda, by wpasował się w elegancki, a może modernistyczny wystrój biura. Idealny będzie tu kalkulator Casio RT-7000.

To kalkulator pochodzący z ekskluzywnej linii Casio. Cechuje go dopracowany w każdym szczególe wygląd. Dostępny w 2 wersjach kolorystycznych – biały bądź czarny. Otoczony metalową obręczą, która dodaje mu biznesowego charakteru i dodatkowo chroni przed zniszczeniem. Posiada odchylany wyświetlacz, co ułatwia pracę. Również klawisze zostały stworzone tak, by każde ich dotkniecie było dla użytkownika przyjemne. Różnicę, którą chcieli uzyskać projektanci tego modelu można zobrazować porównując zamykanie drzwi w popularnym samochodzie i luksusowej limuzynie. Drobny, niedostrzegalny szczegół, który trochę podświadomie daje poczucie wyjątkowości.
Również funkcje RT-7000 zostały dokładnie przemyślane tak, by służyć na co dzień w biurowych obliczeniach. Poza podstawowymi funkcjami posiada możliwość konwersji walut, obliczeń walutowych ADD2, obliczeń podatkowych TAX, zaokrąglania w „górę” i „w dół”, korektę ostatnich cyfr. Niezwykle interesującą funkcją są obliczenia na datach. Jest to dość nietypowe – w odróżnieniu od innych modeli, kalkulator bezpośrednio liczy ilość dni, co w biurze może być niezwykle przydatne.
Cena: ok 140 zł.

Źródło: Planetpr.pl

You may also like...