Elektroniczny papieros z zestawem głośnomówiącym

Coraz bardziej rosnąca popularność elektronicznych papierosów sprawia, że ich producenci muszą mocniej walczyć o zainteresowanie konsumentów. Efektem tej batalii jest wielofunkcyjny papieros o nazwie Supersmoker Bluetooth.

Supersmoker Bluetooth to gadżet, w którym elektroniczny papieros to tylko niewielka część jego funkcji. Urządzenie posiada bowiem wbudowany mikrofon oraz głośnik. Dzięki Bluetooth można je sparować z naszym smartfonem, odbierając przychodzące połączenia. A także prowadząc rozmowę bez wyjmowania telefonu z kieszeni lub torebki.

Na obudowie urządzenia znajdziemy kilka przycisków służących do odebrania i zakończenia połączenia, a także do sterowania odtwarzaczem muzycznym, bowiem taką funkcję ten e-papieros również posiada, zaś dźwięk emitowany jest wówczas przez wbudowany głośnik. Niestety tylko przez głośnik, gdyż producent nie zadał o wbudowanie złącza słuchawkowego, więc muzykę będą słyszeć wszyscy wokół nas. Supersmoker Bluetooth jest kompatybilny z systemami iOS oraz Android, a jakby tego było mało, przyciski sprzętu mogą tez obsługiwać odtwarzanie muzyki ze Spotify oraz YouTube.

Elektroniczny papieros kosztuje 80 Euro i dostępny jest w kolorze czarnym, białym, żółtym, błękitnym oraz różowym.

Supersmoker Bluetooth

Supersmoker Bluetooth

Źródło: Supersmokerbluetooth.co.uk

You may also like...