Elektryczna hulajnoga Honor Choice P10 idealnym sprzętem na dojazdy do pracy i szkoły

Fani elektrycznych hulajnóg mogą już szykować swe karty kredytowe na zakup modelu Honor Choice P10. Najnowszy sprzęt chińskiej marki kosztuje w przeliczeniu 1340 zł.

Kosmiczne ceny paliw sprawiły, że dojazdy samochodem do pracy lub szkoły przestały się opłacać. Skoro jednak zrobiło się ciepło, można przesiąść się na własne dwa kółka i sprawić sobie hulajnogę. Najlepiej oczywiście zasilaną prądem, aby za bardzo nie męczyć się podczas jazdy i nie docierać na miejsce mokrym od potu. Marka Honor zaprezentowała właśnie model Honor Choice P10, który może zainteresować wiele osób.

Honor Choice P10

Jednoślad dysponuje 720 W silnikiem elektrycznym umieszczonym w tylnym kole, który zapewnia mu całkiem niezłe osiągi. Hulajnoga może pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia 18% i rozpędza się maksymalnie do 25 km/h. Bateria pozwala natomiast przejechać na jednym ładowaniu do 35 km. Zasięg może się jednak różnić od wagi użytkownika, a także wybranego trybu jazdy. Do dyspozycji są bowiem trzy tryby: oszczędzający energię, standardowy oraz sportowy.

Sprawdź ceny elektrycznych hulajnóg w polskich sklepach

Honor Choice P10

Odpowiedni komfort jazdy dbają 10-calowe koła, natomiast bezpieczeństwo zapewniają tarczowy hamulec na przedniej osi i elektroniczny na tylnej. Jest też wbudowany tempomat utrzymujący wybraną prędkość jazdy.

Hulajnoga jest oczywiście składana, aby łatwiej ją było transportować, a dodatkowo można ją obsługiwać za pomocą aplikacji. Honor Choice P10 można zamówić w sklepie Jingdong w kolorze czarnym lub białym. Jej cena w przeliczeniu na złotówki wynosi 1340 zł.

Źródło

You may also like...