Elektryczny rower E2-Terminator zaskakuje bojowym wyglądem

UltraTRX 2022 E2-Terminator to elektryczny rower, który spodoba się miłośnikom militariów. Ze swym agresywnym wyglądem przypomina bowiem sprzęt wojskowy.

Jeśli szukacie elektrycznego roweru, który pozwoli wyróżnić się z tłumu podobnych jednośladów, to UltraTRX 2022 E2-Terminator może spełnić Wasze potrzeby. To sprzęt o wyjątkowo bojowym wzornictwie, który na pierwszy rzut oka przypomina sprzęt, jakim mogliby posługiwać się żołnierze.

Rower niebawem pojawi się na platformie Indiegogo, gdzie jego konstruktorzy będą zbierali środki finansowe potrzebne na rozpoczęcie produkcji seryjnej. Już teraz widać jednak, że może wzbudzić niemałe zainteresowanie klientów, gdyż z łatwością wjedzie nawet w najtrudniejszy teren.

UltraTRX 2022 E2-Terminator wyróżnia się w tłumie

Jednoślad posiada dwa silniki Bafang o łącznej mocy 1450 W, a także dwa 30 A kontrolery, sterujące ich pracą. Jednostki generują aż 200 Nm momentu obrotowego, czyli praktycznie tle ile ma niewielki samochód. Dzięki temu gwarantują doskonałe przyspieszenie oraz moc pozwalającą poruszać się w trudnym terenie oraz podjeżdżać pod wzniesienia o dużym nachyleniu. Rozpędzą też rower do maksymalnej prędkości 64 km/h.

E-bike dysponuje również dużym, bo aż 2640 Wh (60 A) akumulatorem, który na jednym ładowaniu pozwoli przejechać aż 156 km. W zasadzie taką pojemność daje nie jest to jedna bateria, lecz aż trzy. Dlatego rower posiada opatentowany system przełączania półprzewodnikowego, którzy umożliwia wykorzystanie zgromadzonej energii.

Oczywiście akumulatory dysponują również systemem ochrony termicznej ThermoTRX. Technologia gwarantuje optymalną temperaturę podczas ładowania oraz wydłuża ich żywotność. Producent nie zapomniał też o systemie odzyskiwania energii z hamowania GenerTRX Power Generation System, który zwiększa zasięg wspomagania aż o 50 procent.

Komfort jazdy po bezdrożach zapewniają nie tylko bardzo grube, balonowe opony, a także amortyzatory z przodu i z tyłu. Natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe Ares z dwutłoczkowymi zaciskami, pomogą się zatrzymać.

Nie jest to jednak wyłącznie rower do szaleństw poza utartymi szlakami i ma również walory użytkowe, gdyż można z niego korzystać również w mieście. Posiada bowiem tylny bagażnik oraz możliwość zainstalowania dodatkowego z przodu. Można więc nim przewozić zakupy z pobliskiego sklepu. Albo też zainstalować panele słoneczne, które w czasie jazdy będą doładowywały baterię zwiększając zasięg pojazdu.

UltraTRX 2022 E2-Terminator z pojedynczą baterią waży 28 kg i może wytrzymać obciążenie aż do 181 kg, co pozwala przewieźć spory ładunek. Rower na razie dostępny jest w przedsprzedaży i kosztuje 5995 dolarów. Jego premiera odbędzie się tej jesieni.

Oczywiście jeśli nie potrzebujecie takiego sprzętu i poszukujecie czegoś innego, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

UltraTRX 2022 E2-Terminator

Źródło

You may also like...