Odświeżony elektryk firmy Koga imponuje ogromnym zasięgiem

Koga Pace B05 to najnowszy rower elektryczny firmy Koga, zaprojektowany do jazdy miejskiej. Jednoślad charakteryzuje się gigantycznym zasięgiem wynoszącym 240 km.

Jeżeli szukacie elektrycznego roweru, by dojeżdżać nim do pracy lub szkoły, którego nie trzeba często ładować, to warto zainteresować się modelem Koga Pace B05. Jednoślad pojawił się właśnie na europejskich rynkach i zachęca do zakupu imponującym zasięgiem, wynoszącym niemal ćwierć tysiąca kilometrów.

Rower elektryczny dla fanów częstych podróży

Pojazd wyposażono w odświeżony silnik Bosch Performance CX BES3 o mocy 250 W, który generuje 85 Nm momentu obrotowego. Umożliwia rozpędzenie się ze wspomaganiem do maksymalnie 25 km/h,. Oferuje przy tym kilka trybów wsparcia, w tym tryb oszczędzania energii ECO oraz Walk Assist, który ułatwia prowadzenie jednośladu.

Największym atutem jednośladu jest jednak umieszczona w ramie bateria, która ma aż 750 Wh pojemności. W trybie ECO pozwala więc przejechać aż 240 km na jednym ładowaniu, dzięki czemu pojazd doskonale nadaje się do codziennych dojazdów. Z tak dużym zasięgiem, w zależności od pokonywanej odległości, można bowiem ładować go raz na kilka tygodni.

O komfort jazdy dba 11-biegowa przerzutka Shimano Deore XT oraz opony Schwalbe Super Moto-X 2.5 x 2.4”. Natomiast hydrauliczne hamulce Formula Cura umożliwiają sprawne zatrzymanie się w nagłych sytuacjach. Przydatnym elementem wyposażenia jest również komputer Bosch Kiox, który pokazuje aktualną prędkość i poziom naładowania baterii. Wyposażono go także w Bluetooth, więc po sparowaniu ze smartfonem i aplikacją eBike Flow, uzyskujemy dostęp do pełniejszych statystyk jazdy.

Rower dysponuje ponadto oświetleniem LED oraz stopką oraz bagażnikiem, na którym można przewieźć zakupy. Jego rama dostępna jest w czterech rozmiarach oraz dwóch wariantach, zaś całość waży 28 kg.

Koga Pace B05 dostępny jest m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji, gdzie kosztuje 5299 euro (ok. 23 630 zł). Nie jest to mało, dlatego jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie możecie sprawdzić ich ceny w polskich sklepach. #reklama.

rower elektryczny
Źródło: Koga

You may also like...